protekniktesisat

   7/24 TIKALI GİDER SORUNLARINIZA KIRMADAN ROBOT ve KAMERALI PROFESYONEL ÇÖZÜMLER   
TUVALET
Tıkanıklığı Açma-LAVABO Tıkanıklığı Açma-KANALİZASYON Tıkanıklığı Açma 
DEDEKTÖR'LÜ Sistemle YÜZEYDEN Noktasal ARIZA Tespiti(YÜZEYDEN Gider Hattı Bulma&Logar Kapak Bulma)
UZUN HAT GÖRÜNTÜLEME KAMERALARI
İşte Tam Burdayız Numaraya Dokunun 05348307490                           
 

ESENYURT Su Tesisat/TIKALI Pimaş Açma+Tuvalet Lavabo Kanalizasyon Açma

ESENYURT Su Tesisat&Tuvalet Gideri Açma&Kanal Görüntüleme

ESENYURT'DA TIKALI Gider Borularınızı KIRMADAN Robot ve Kameralı Sistemlerle Açıyoruz Gerekli Durumlarda Borunun İçini Yıkama Yapıyor Temizliyoruz.Tıkalı Tuvalet Açma,Tıkalı Gider Açma,Tıkalı Klozet Açma,TIKALI Pimaş Açma,TIKALI Lavabo Açma,TIKALI Kanalizasyon Açma,TIKALI Kanal Açma 


ESENYURT TIKALI Tuvalet Açma&Görüntüleme TIKALI Kanalizasyon Açma&
Görüntüleme ESENYURT TIKALI Lavabo Açma&Görüntüleme TIKALI Klozet Açma&Görüntüleme TIKALI Logar Açma&Görüntüleme TIKALI Mutfak Gideri Açma&Görüntüleme TIKALI Balkon Gideri Açma&Görüntüleme TIKALI Süzgeç Gideri Açma&Görüntüleme TIKALI Yağmur Gideri Açma&Görüntüleme TIKALI Pisuvar Açma,TIKALI Banyo Açma,TIKALI Küvet Gideri Açma,TIKALI Pimaş Açma&Görüntüleme İŞİMİZDE PROFESYONELİZ
Hemen Ulaşmak İçin
 telefon aize 05348307490    7-24 servisADRESİNİZE ULAŞMAMIZ TAHMİNİ 45dk.


 kanal açma robotuROBOT Kanal Açma Makinesi İşini Mükemmel Yapıyor

Pimaş Gider Boruları Zamanla Tıkanır Kullanım Hataları Yada İşçilik Hatalarından Tıkanıklar Yaşanır  Bu Gibi Bir Sorun Yaşarsanız Bize Ulaşmanız Yeterli Biz Firma Olarak Bu Tür Sorunları Kolay Ve Çok Çabuk Bir Zaman Diliminde Sorunu Hallediyoruz.Hiçbir Tesisatı Sökmeden Tesisatınıza Zarar Vermeden Tıkanıklığı Açıyoruz.Bu İşlemleri Robot Ve Kameralı Sistemlerle Açıyoruz.Bazı Gider Borularında Yağlanmadan Dolayı Daralmalar Oolur Bunlarıda Robot Cihazla Önce Yağları Parçalıyoruz.Sonra Yıkama Makinesiyle Borunun İçini Tamamen Temizliyoruz.Bu Tür Kombine Temizlik İşlemleri  6 Ay Garantilidir Bu 6 Ay İçinde Bir Tıkanıklık Yaşarsanız Ücretsiz Gelip Tekrar Aynı İşleri Yapıyoruz.Sık Sık Tıkanan Durumlarda Kamera İle Görüntü  Alıyor Sorunu Kökten Çözüyoruz.Yani Sorunu Siz Görüyorsunuz Kamerada Ona  Göre Bir İşlem Yapılıyor Ayrı Konuda Bazı Radyal Temellerde Borunun İçine Beton V.S.Ler Kaçıyor Bunuda Yüzeyden Noktasal Tespitini Yapıyoruz Dedöktör Cihazla Sorunlu Bölge Kırılarak İşlem Sonuçlanıyor.Her Yeri Kırmak Dökmek Yok NoktasalL Bulup İşlemi Sonlandırıyoruz.Bu Da Size Çok Uygun Fiyatlara Geliyor Maliyeti Yani Teknolojiyle Çalışmak Bizlere Çok Avantajlar Sağlıyor.Hem Maddi Hem Mnavi Yönden  Böyle  Bir Hizmet Almak İsterseniz Biz Hizmet Vermeye Hazırız.

PROFESYONEL HİZMETLER BİZİM İŞİMİZ


Hemen Ulaşmak İçin
 telefon aize 05348307490    7-24 servis

KANAL AÇMA MAKİNESİ HAKKINDA SİZDE BİLGİ SAHİBİ OLUN


Robot Sistem Dediğimiz Kanal Açma Makineleri Nasıl Çalışır Tesisatıma Zarar Verirmi? Bu Konu  Hakkında Müşterimizi Bilgilendirmek İçin Burada Sizleri  Aydınlatmak Zorunda Hissettim KendimiROBOT SİSTEM Dediğimiz KANAL AÇMA MAKİNESİ Tesisatınızdaki TIKALI Olan Bölgeye Kadar Sorunsuz Bir Şekilde Yürür Dirsekleri Çok Kolay Ve Zarar Vermeden Dönerek İlerler  TIKALI Olan Bölgeye Geldiğinde Tıkanıklığın İçine Girer Ve Ne Bulursa Spralin Etrafına Sarar Ve Tesisatınız Açılır. Biz Cihazımızı Geri Aldığımızda Pisliklerle Beraber Gelir. Yani Hen Tıkanıklığı Açıyor Hemde Oradaki V.S.Leri Boruda Bırakmıyor Tıkanıklığa Sebep Olan Yani Suçluyuda Alıp Geliyor.Sizler Tıkanıklığa Sebep Olan Her Neyse Onu Görüp Bu Sistemin Mükemmel Oluşunu İzliyorsunuz.Hiçbir Yeri Kırmadan Hiçbir Yere Zarar Vermeden Kolay Ve Çok Kısa Bir Zamanda Yapılan İşi Takdir Ediyorsunuz.Tıkanıkla İlgili BuSorun Herkezin Başına Gelebilir Çünkü İnsanlarımız Gider Borularına Hiç Düşünmeden Herşey Atabiliyor Tabi Bizim İşimiz Olduğu İçin Görüyoruz Bunları Böyle Bir Cihaz Yani Makine Olmasa Yaşıyacağınız Sorun Çok Daha Ve Çok Masraflı Olacaktı. 

www.protekniktesisat.com derki herşey çok kolay olacak

Pimaş Açma İşyeri ve konutlarınızda meydana gelen tıkanıklıklara kesin ve 
garantili bir çözüm sunan firmalardan alacağınız bir destek ciddi sorunlar 
yaşamanıza engel olabilir. Atık pis su giderlerindeki gider tıkanıklığı problemin çözümü için beklemenize gerek yok. Binanız kırılıp dökülmeden özel teknolojik sistemlerle tıkanıklıklarının nedeni belirlenip cihazlarla temizlenme işlemi kolayca yapılıyor. Gider tıkanıklığı yerinin tespit edilmesinden sonra tıkalı kanallara, kanal açma ve yıkama cihazlarıyla gereken müdahale kısa süredeyapılır. Boru açma işleminin hemen ardından su giderlerini aktif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Pimaş boru tıkanıklığı açma ve pis su tesisatı giderboru tıkanıklığı açma işlemleri için özel cihazlar kullanılarak tıkanıklık yeri tam olarak belirlenen noktaya robot kollar kullanılarak müdahale edilir. Robotla tıkanıklık açma hizmeti sayesinde, fayanslarınız duvarlarınız kırılıp dökülmeden tıkanıklık sorunlarınız hızlı ve hepsinden önemlisi ekonomik biçimde çözülür. 
Tıkalı pis su gideri ve Pimaş giderlerini açma işlemi için sorumluluk sahibi bir firmadaki iş bitirici bir su tesisatçısına ihtiyacınız var. Soruna hızlıca ulaşıp teknolojik donanıma sahip cihazlarla tespitinin yapılması gereklidir. Kanallarınız görüntülenir, izlenecek yol belirlenir. Kanal tesisatınıza hasar verilmeden ana pimaş giderlerinizin açılma işlemine geçilmektedir. Tıkanıklıkların yarattığı kötü koku ve görüntü kirliliğinden kurtulun  

  

EVDE LAVABOM TIKANDI NASIL AÇARIM 

DİKKAT lavabo açıcı doğru kullanılamazsa çok kötü yaralanmalara yol açabilir. Eğer lavabo açıcı bir ürün kullanacaksak iyice öğrenip,zarar görmemek için gerekli önlemleri aldıktan sonra kullanmalıyız. Ama daha farklı tekniklerin olduğunu bilmiyorsunuz galiba. Tıkanan lavabolar için evinizde yapabileceğiniz birkaç yöntem var bu yazımızda sizlere bunları anlatacağım. Tıkanan lavabo giderlerini açmak için gerekli olan bütün malzemeler banyonuzda yer alsa da kısa sürede çözüm bulmak zordur. Profesyonellerin tercihi yaşam alanlarını daha geniş tutmak amacıyla boru çaplarını daha küçük tutmuştur. Tıkalı mutfak giderini açmak için en hızlı çözüm çamaşır makinesi hortumunu alıp birtarafına bulaşık makinesi musluğuna veya çamaşır makinesi musluğuna bağlayın. Diğer tarafına bez dolayıp tıkalı giderin ağzından ileriye doğru sokun.Sonra musluğu sonuna kadar açın. Diğer taraftan iki elinizle giderin ağzını sıkıca kapatın. Ortalama 30 saniye bekleyin giderin açıldığını göreceksiniz. kanal görüntüleme      GÖRÜNTÜLEME CİHAZI
Gider Borularını Görüntüleme Kamerası

Hemen Ulaşmak İçin
 telefon aize 05348307490    7-24 servis

TIKANIKLIK Sizin sorununuz'mu yoksa İSKİ'ye mi ait!

Kanal ve rögar tıkanıklıklarında yapılacak ilk işlem BİNANIN RÖGARINA   bakmak   kapağı açılıp içerisindeki gider uçlarının görünüp görünmediğine bakılır.Bu işlem tıkanıklığın size'mi yoksa iskiye 'mi ait bunu öğrenmek için kapağı kaldırıp bakmanız gerekli.Eğer rögar içi su ile dolu ise iski’ye ait boş ise bizim gibi özel çalışan firmalara açtırmanız gerek  bize ulaşmanız için erol usta(05348307490 ) Belediye rögarı-logar ile binadan çıkan son rögar-logar arasında problem varsa bundan iski sorumludur.

ÖNEMLİ!
BORUNUN İÇİNDE YAĞDAN DOLAYI TIKANMA VARSA  BOŞUN UĞRAŞMAYIN SİZİN AÇABİLECEĞİNİZ BİR TIKANIKLIK DEĞİL BOŞUNA LAVABO AÇ GİBİ ŞEYLERE MASRAF ETMEYİN BİZE ULAŞIN 05348307490  ÖNCE ROBOTLA KANALI AÇALIM SONRA YIKAMA YAPALIM BU İŞLEM GARANTİLİDİR VE ÇOK İYİ SONUÇ ALIRSINIZ.

 pimaş yıkama makinesi

ESENYURT PİMAŞ Temizleme/tıkalı pimaş gider boruları zamanla yağlanmadan dolayı tıkanıklıklar yaşanır bu gibi bir sorunla karşılaşırsanız bizden yardım alabilirsiniz yağları basınçlı yıkama makinelerimizle boruları sökmeden tesisatınıza zarar vermeden çok kısa bir zamanda temizliyoruz.önce robot sistemle yağları parçalıyoruz arkasından yıkama sistemi ile parçalanan yağları dışarı kanalizasyona atıyoruz.işlem mükemmel biz firma olarak her müşterimize tavsiye ediyoruz.yıkama yapılan yerlere 6 ay garantide veriyoruz.

  kanal açma robotu

Robot Makine Tıkalı Yeri Açıyor


Hemen Ulaşmak İçin
 telefon aize 05348307490    7-24 servis

Müşterimizin Dikkatine!
Yaptığımız İşlemler Açma Garantilidir (EĞER Hattınızda ÇÖKME,ARA LOGAR Gibi sorunlar yoksa) Bilginize Olsun.Çökme ve Ara Logar Yok İse ve Bizde Açmazsak ücret almıyoruz.

Müşterimizin Dikkatine!
Trafiğin Yoğun Olmadığı  Saatlerde Aramanız Durumunda Fiyatta İndirim Yapıyoruz.protekniktesisat'ın Yaptığı Hizmetler

TUVALET AÇMA:TIKALI Tuvalet Açma Gider Borularını Kırmadan Tesisata Zarar Vermeden ROBOT Sistemlerle Açıyoruz.Gerekli Durumlarda Borunun İçini Yıkama Yapıyoruz.Bir Daha Tıkanıklık Oluşmaması İçin KAMERA İle Görüntü Alıyor Sizi Bilgilendiriyoruz.

LAVABO AÇMA: TIKALI Lavabo Açma Gider Borularını Kırmadan Tesisata Zarar Vermeden ROBOT Sistemlerle Açıyoruz.Gerekli Durumlarda Borunun İçini Yıkama Yapıyoruz.Bir Daha Tıkanıklık Oluşmaması İçin KAMERA İle Görüntü Alıyor Sizi Bilgilendiriyoruz.Not:Lavabo Mutfak Giderlerinde Genelde Borularda Çok Yağlanma Olur Yağları Önce ROBOT cİHAZLA Yağları Parçalıyoruz Arkasından Basınçlı Suyla Yıkama Yapıyoruz.Bu İşlem 6Ay Garantilidir.

KANALİZASYON AÇMA:TIKALI Kanalizasyon Açma Kanalizasyon Tıkanmaları Bu Tür Tıkanıklar Müşterektir.Bunun Masraflarıda Müşterektir bu Gibi tıkanıklarıda ROBOT VE KAMERALI Sistem Dedimiz Cihazlarımızla Açıyoruz. 
Basınçlı Yıkama Kamera İle Görüntü Yapıyor Bir Daha böyle Bir Sıkıntı Yaşamamanız İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz.(Müşterek Giderlerde Garanti Veremiyoruz)

TIKALI GİDER AÇMA:TIKALI Gider Açma Gider Borularını Kırmadan Tesisata Zarar Vermeden ROBOT Sistemlerle Açıyoruz.Gerekli Durumlarda Borunun İçini Yıkama Yapıyoruz.Bir Daha Tıkanıklık Oluşmaması İçin KAMERA İle Görüntü Alıyor Sizi Bilgilendiriyoruz.

KANAL GÖRÜNTÜLEME:Pis su Gider Borularınız Devamlı Tıkanmalar Oluyorsa Sizin Gider Borularınızda Sorun Olduğunu ve Bu Sorunun Giderilmesi Gereklidir.KAMERA İle Görüntü Alıması Gerek Sorunu Sizde Kamerada Görüp Nasıl Bir İşlem Yapılacağını Öğreneceksiniz.Bunu Size Ustalarımız Anlatacakdır. 

PİS SU TAŞMA SORUNU:Binanın ana gider borularında yaşanan tıkanmalarda en alt kattan kendini belli eder su en alçak pimaş giderinden geri taşar bu da logara giden hatta bir tıkanma olduğunu gösterir böyle durumlar için özel kanal açma makineleri kullanılır.ROBOT sistemle açılması gerekir Kanal Açıldıktan Sonra Kamera İle Görüntülenir Gerekirse Tesisatı Basınçlı Suyla Yıkama Yapılır.7-24 ESENYURT TIKALI TUVALET AÇMA:ROBOT SİSTEMLE KIRMADAN SÖKMEDEN TESİSATINIZI TIKALI TUVALETLERİ AÇIYORUZ.GEREKLİ DURUMLARDA BASINÇLI YIKAMA YAPIYORUZ.

 
7-24 ESENYURT TIKALI GİDER AÇMA:tıkalı gider borularınızı kırmadan tesisata zarar vermeden robot ve kameralı sistemlerle açıyoruz.EROL USTA 05348307490


7-24 ESENYURT TIKALI PİMAŞ AÇMA:tıkalı gider pimaş borularınızı robot sistemlerle kırmadan sökmeden açıyor sonraki işlem basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.EROL USTA 05348307490

7-24 TIKALI KLOZET AÇMA:tıkanan klozet giderlerinizi robot sistem makinelerimizle kırmadan açıyoruz. hiçbir yere zarar vermeden işlem bitiyor çok kısa zamanda EROL USTA 05348307490

7-24 ESENYURT TIKALI LAVABO AÇMA:lavabo gider tesisatınızda yağlanma genelde çok olur bunuda robotla açtıktan sonra borularının içini basınçlı suyla yıkıyor yağları parçalıyor giderlerden dışarı atıyoruz.EROL USTA 05348307490

7-24 ESENYURT TIKALI KANALİZASYON AÇMA:TIKALI kanalizasyonları kırmada robot ve kameralı sistemlerle açıyor basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.EROL USTA 05348307490

7-24 ESENYURT TIKALI KANAL AÇMA:TIKALI kanal gider borularını kırmadan sökmeden robot sistemle açıyoruz.EROL USTA 05348307490

7-24 ESENYURT MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA:mutfaklarda genelde boruların içinde yağlanmadan dolayı tıkanmalar meydana gelir önce robot sistemle açılacak ardındab yıkama sistemi ile borularınız temizlenecek sonuç mükemmel 

 
7-24 ESENYURT TIKALI LOGAR AÇMA ve LOGAR TEMİZLEME:LOGAR gider boruları zamanla tıkanır işçilik yada kullanım hatalarından kaynaklanır bu tür tıkanıkları kırmadan robot makinelerle açıyoruz. EROL USTA 05348307490

7-24 ESENYURT KANAL AÇMA : tıkanan kanalları kırmadan robot sistemle açıyoruz.gerekli durumlarda görüntü alıyor sizi bilgilendiriyoruz. EROL USTA 05348307490

7-24 ESENYURT MUTFAK LAVABOSU TIKANDI:mutfak giderlerinde yağlanmadan dolayı tıkanıklık olur firma olarak robot makinelerle tıkanıklığı çok kısa bir zamanda açıyoruz.EROL USTA 05348307490 

7-24 ESENYURT TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA:semtimizde tuvalet tıkanıklığı yaşıyorsanız bize ulaşmanız yeterli ROBOT ve KAMERALI sistemlerle tıkanıklığı kırmadan boruları sökmeden açıyoruz.
 
7-24 ESENYURT KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA:semtimizde kanalizasyon tıkanıklığı sorununuz varsa bizimle konuşmadan sakın kırdırmayın tesisatımızı firme olarak robot cihazlarla çok kısa bir zamanda tıkanıklığı açıyoruz.EROL USTA 05348307490

7-24 ESENYURT MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA:semtimizde mutfak giderleriniz tıkandıysa bize ulaşın robot sistemlerle açıyoruz arkasında basınçlı suyla yıkama yapıyoruz. sonuç mükemmel.EROL USTA 05348307490

7-24 ESENYURT PİMAŞ TIKANIKLIĞI AÇMA:semtimizde çalışan firmamız pimaş tıkanmalarına çözümler üretiyor hemde çok kısa bir zaman içinde pimaş tıkanıklığını açıyoruz.robot sistemlerle gerek duyulursa görüntü alıp bakıyoruz sorun nedir diye sorunu kamerada siz görüyorsunuz.EROL USTA 05348307490

7-24 ESENYURT TUVALET TIKANDI:tuvaletim tıkandı zor durumdayım diyorsanız hemen bize ulaşın robot sistemlerle tıkalı tuvaleti çok kısa bir zamanda kırmadan tesisata zarar vermeden açalım EROL USTA 05348307490

7-24 ESENYURT LAVABO TIKANDI:lavabom tıkandı yardım arıyorum diyorsanız bize ulaşın robot ve kameralı sistemlerle çok kolay ve kısa bir zamanda tıkanan lavabonuzu açalım EROL USTA 05348307490

7-24 ESENYURT PİMAŞ TIKANDI:semtimizde tıkanan pimaş giderlerini kırmadan robot sistemlerle açıyoruz.işlem açma garantilidir.EROL USTA 05348307490

7-24 ESENYURT TIKANIKLIK AÇMA:tıkanan tüm pimaş gider borularını kırmadan tesisatınıza zarar vermede ROBOT ve KAMERALI SİSTEMLERLE Açıyoruz.EROL USTA 05348307490

7-24 ESENYURT TIKALI TUVALET AÇMA:ROBOT SİSTEMLE KIRMADAN SÖKMEDEN TESİSATINIZI TIKALI TUVALETLERİ AÇIYORUZ.
çalışma prensibimiz açılmayan yerden ücret talep etmiyoruz.

7-24 ESENYURT TIKALI GİDER AÇMA:tıkalı gider borularınızı kırmadan tesisata zarar vermeden robot ve kameralı sistemlerle açıyoruz.

7-24 ESENYURT TIKALI PİMAŞ AÇMA:tıkalı gider pimaş borularınızı robot sistemlerle kırmadan sökmeden açıyor sonraki işlem basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

7-24 ESENYURT TIKALI KLOZET AÇMA:tıkanan klozet giderlerinizi robot sistem makinelerimizle kırmadan açıyoruz. hiçbir yere zarar vermeden işlem bitiyor çok kısa zamanda

7-24 ESENYURT   TIKALI LAVABO AÇMA:lavabo gider tesisatınızda yağlanma genelde çok olur bunuda robotla açtıktan sonra borularının içini basınçlı suyla yıkıyor yağları parçalıyor giderlerden dışarı atıyoruz.

7-24 ESENYURT TIKALI KANALİZASYON AÇMA:TIKALI kanalizasyonları kırmada robot ve kameralı sistemlerle açıyor basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

7-24 ESENYURT TIKALI KANAL AÇMA:TIKALI kanal gider borularını kırmadan sökmeden robot sistemle açıyoruz.

7-24 ESENYURT MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA:mutfaklarda genelde boruların içinde yağlanmadan dolayı tıkanmalar meydana gelir önce robot sistemle açılacak ardındab yıkama sistemi ile borularınız temizlenecek sonuç mükemmel 

7-24 ESENYURT SU KAÇAK TESPİTİ ve TAMİRİ:SU kaçak tespitlerini termal cihazlarla ve dinleme cihazlarınla noktasal tespitini yapıp ardından tamirinide yapıyoruz.

7-24 ESENYURT TIKALI LOGAR AÇMA ve LOGAR TEMİZLEME:LOGAR gider boruları zamanla tıkanır işçilik yada kullanım hatalarından kaynaklanır bu tür tıkanıkları kırmadan robot makinelerle açıyoruz. 

7-24 ESENYURT KANAL AÇMA : tıkanan kanalları kırmadan robot sistemle açıyoruz.gerekli durumlarda görüntü alıyor sizi bilgilendiriyoruz. 

7-24 ESENYURT MUTFAK LAVABOSU TIKANDI:mutfak giderlerinde yağlanmadan dolayı tıkanıklık olur firma olarak robot makinelerle tıkanıklığı çok kısa bir zamanda açıyoruz.

7-24 ESENYURT  TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA: semtimizde tuvalet tıkanıklığı yaşıyorsanız bize ulaşmanız yeterli ROBOT ve KAMERALI sistemlerle tıkanıklığı kırmadan boruları sökmeden açıyoruz.
 
7-24 ESENYURT KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA: semtimizde kanalizasyon tıkanıklığı sorununuz varsa bizimle konuşmadan sakın kırdırmayın tesisatımızı firme olarak robot cihazlarla çok kısa bir zamanda tıkanıklığı açıyoruz.

7-24 ESENYURT MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA: semtimizde mutfak giderleriniz tıkandıysa bize ulaşın robot sistemlerle açıyoruz arkasında basınçlı suyla yıkama yapıyoruz. sonuç mükemmel.

7-24 ESENYURTPİMAŞ TIKANIKLIĞI AÇMA: semtinde çalışan firmamız pimaş tıkanmalarına çözümler üretiyor hemde çok kısa bir zaman içinde pimaş tıkanıklığını açıyoruz.robot sistemlerle gerek duyulursa görüntü alıp bakıyoruz sorun nedir diye

7-24 ESENYURT TUVALET TIKANDI: tuvaletim tıkandı zor durumdayım diyorsanız hemen bize ulaşın robot sistemlerle tıkalı tuvaleti çok kısa bir zamanda kırmadan tesisata zarar vermeden açalım

7-24 ESENYURT LAVABO TIKANDI: lavabom tıkandı yardım arıyorum diyorsanız bize ulaşın robot ve kameralı sistemlerle çok kolay ve kısa bir zamanda tıkanan lavabonuzu açalım

7-24 ESENYURT PİMAŞ TIKANDI: semtimizde tıkanan pimaş giderlerini kırmadan robot sistemlerle açıyoruz.işlem açma garantilidir.

7-24 ESENYURT TIKANIKLIK AÇMA:tıkanan tüm pimaş gider borularını kırmadan tesisatınıza zarar vermede ROBOT ve KAMERALI SİSTEMLERLE Açıyoruz.

7-24 ESENYURT SU TESİSATÇISI: su tesisatçısıyız.her türlü tesisat sorunlarınızda yanınızdayız 7-24 profesyonel ekiple çalışacaksınız 

7-24 ESENYURT  TUVALET AÇMA YÖNTEMLERİ:  tuvalet açma yöntemleri derken tıkanan tuvalet çok kolay açılabilir bunu önce siz deneyin uğraşın artık yeter olmuyor olmıyacak gibi düşünmeye başlarsanız bize ulaşın biz robot ve kameralı sistemlerle çok kısa bir zaman diliminde açıyoruz05348307490erol usta

ESENYURT TIKANAN TUVALET NASIL AÇILIR:TIKANAN tuvalet aslında çok kolay açılır ama  birazda işi bilmeniz gerek kimyasallara sarılıyor herkes önce pompa yaparak yada bir tel parçasıyla uğraşarak deneseniz hemen bizi çağırmayın önce imkanlarınızı kullanın baktınız olmuyor sonra bize ulaşın 05348307490erol usta     

ESENYURT TUVALET AÇMA:ROBOT SİSTEMLE KIRMADAN SÖKMEDEN TESİSATINIZI TIKALI TUVALETLERİ AÇIYORUZ.
çalışma prensibimiz açılmayan yerden ücret talep etmiyoruz.

ESENYURT GİDER AÇMA:tıkalı gider borularınızı kırmadan tesisata zarar vermeden robot ve kameralı sistemlerle açıyoruz.

ESENYURT PİMAŞ AÇMA:tıkalı gider pimaş borularınızı robot sistemlerle kırmadan sökmeden açıyor sonraki işlem basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

ESENYURT KLOZET AÇMA:tıkanan klozet giderlerinizi robot sistem makinelerimizle kırmadan açıyoruz. hiçbir yere zarar vermeden işlem bitiyor çok kısa zamanda

LAVABO AÇMA:lavabo gider tesisatınızda yağlanma genelde çok olur bunuda robotla açtıktan sonra borularının içini basınçlı suyla yıkıyor yağları parçalıyor giderlerden dışarı atıyoruz.

ESENYURT KANALİZASYON AÇMA:TIKALI  kanalizasyonları  kırmada robot ve kameralı sistemlerle açıyor basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

ESENYURT BASINÇLI SUYLA YIKAMA TEMİZLEME SİSTEMİ:yağlı gider pimaş borular zamanla biriken yağlar boruyu daraltır bu gibi sıkıntılı olan giderlerde uygulanır yıkama sistemiEROL USTA ara:05348307490                                                                                                     
ESENYURT'DA BİZ USTALARIMIZLA CİHAZLARIMIZLA PROFESYONEL HİZMETLER VERİYORUZ.                                                                                                               
                                                                                                                                                                                                
ESENYURT  proteknik tesisat olarak hizmet veren bir firmayız.piyasada bulunan en moderen cihazlarla çalışıyoruz.bu işler ile ilgili ne tür cihaz varsa firmamızda mevcut tabi bu cihazları kullanmak da çok önemli ustalarımızı bilinçli bir şekilde eğitimini'de verdik hedefimiz istanbulun her noktasına her semtine hizmet verebilmek araçlarımızla ustalarımızla bu işi uzun yıllar sürdürebilmek firma olarak bizdeki fiyatlar yakın mesafe uzak mesafe diye bir şey yok her yer aynı ücret. felsefemiz bu biz artık dükkanda müşteri beklemiyeceğiz.ufkumuzu genişlettik tesisat konusunda her şey su tesisat kalorifer tesisat doğalgaz tesisat bakır boru tesisat pimaş tesisat yangın tesisatı VE TIKALI PİMAŞ AÇMA SERVİSİ olarak hizmet veriyoruz.                      
ESENYURT'DA HER TÜRLÜ SU TESİSAT İŞLERİNİZDE HİZMETİMİZ VARDIR.
KAÇAK BULMA CİHAZLARLA 
SU KAÇAK TESPİTİ
SU TESİSAT İŞLERİ
KALORİFER TESİSATI
DOĞALGAZ TESİSATI
BAKIR BORU TESİSATI
PİMAŞ TESİSATI
BORU TESİSATI
SERVİSLERİMİZ 7-24 ÇALIŞMAKTADIR.HER KONUDA 

İSTANBUL Esenyurt Genelinde Yapılan İşler
ESENYURT Tuvalet Açma
ESENYURT Pimaş Açma
ESENYURT Lavabo Açma
ESENYURT Gider Açma
ESENYURT Kanalizasyon Açma
ESENYURT PİMAŞ AÇ
ESENYURT PİMAŞ AÇMA
ESENYURT PİMAŞ AÇAN
ESENYURT PİMAŞ TIKANDI
ESENYURT PİMAŞ TIKANMASI
ESENYURT PİMAŞ TIKANIKLIĞI
ESENYURT PİMAŞ BORUSU TIKANDI
ESENYURT PİMAŞ GİDERİ TIKANDI
ESENYURT PİMAŞ GİDERİ AÇAN
ESENYURT PİMAŞ GİDERİ AÇMA
ESENYURT PİMAŞ TIKANIKLIĞI AÇMA
ESENYURT PİMAŞ TAŞIYOR
ESENYURT TIKALI PİMAŞ AÇMA
ESENYURT TIKALI PİMAŞ
ESENYURT ESENYURT TIKALI PİMAŞ AÇAN
ESENYURT TIKALI  PİMAŞ BORUSU
ESENYURT TIKALI PİMAŞ AÇAN
ESENYURT PİMAŞIM TIKANDI
ESENYURT PİMAŞ AÇAN USTA 
ESENYURT PİMAŞ AÇAN  FİRMA
ESENYURT PİMAŞ AÇAN  FİRMALAR
ESENYURT KIRMADAN  PİMAŞ AÇMA
ESENYURT KIRMADAN  PİMAŞ AÇAN
ESENYURT ROBOTLA İMAŞ AÇAN
ESENYURT ROBOTLA PİMAŞ AÇMA
ESENYURT MAKİNE İLE PİMAŞ AÇMA
ESENYURT TUVALET AÇMA
ESENYURT TUVALET AÇAN
ESENYURT TUVALET TIKANMASI
ESENYURT TUVALET TIKANIKLIĞI
ESENYURT TUVALETİM TIKANDI
ESENYURT TUVALET TIKANIYOR
ESENYURT TUVALET BORUSU 
ESENYURT TUVALET PİMAŞI TIKANDI
ESENYURT TUVALET TIKANDI
ESENYURT TUVALET GİDERİ
ESENYURT TUVALET GİDERİ TIKANDI
ESENYURT TUVALET TAŞIYOR
ESENYURT TUVALET AÇAN FİRMA
ESENYURT TUVALET AÇAN USTA
ESENYURT TUVALET AÇAN MAKİNE
ESENYURT TUVALET AÇAN ROBOT
ESENYURT KIRMADAN TUVALET AÇMA
ESENYURT KIRMADAN TUVALET AÇAN
ESENYURT KIRMADAN BORU AÇAN
ESENYURT KIRMADAN BORU AÇMA
ESENYURT KIRMADAN PİMAŞ AÇMA
ESENYURT KIRMADAN PİMAŞ AÇAN
ESENYURT KIRMADAN ROBOTLA AÇMA
ESENYURT TIKALI TUVALET
ESENYURT TIKANAN TUVALET
ESENYURT TIKANMIŞ TUVALET
ESENYURT KLOZET AÇAN
ESENYURT KLOZET AÇMA
ESENYURT KLOZET TIKANDI
ESENYURT KLOZET TIKANIKLIĞI
ESENYURT KLOZET AÇAN USTA
ESENYURT KLOZET AÇAN FİRMA
ESENYURT KLOZETİM TIKANDI
ESENYURT KLOZET GİDERİ AÇMA
ESENYURT KIRMADAN KLOZET AÇMA
ESENYURT KLOZET AÇICI
ESENYURT KLOZET AÇICILAR
ESENYURT TUVALET AÇICI
ESENYURT TUVALET AÇICILAR
ESENYURT TUVALET AÇICI KOSTİK
ESENYURT KLOZET BORUSU AÇMA
ESENYURT KLOZET BORUSU AÇAN
ESENYURT TIKALI KLOZET
ESENYURT TIKANMIŞ KLOZET
ESENYURT TIKANAN KLOZET
ESENYURT KLOZET TIKANIYOR
ESENYURT TIKALI KLOZET BORUSU AÇMA
ESENYURT KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA
ESENYURT TIKALI GİDER AÇMA
ESENYURT TIKALI GİDER AÇAN
ESENYURT GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA
ESENYURT GİDER TIKANDI
ESENYURT GİDER BORUSU TIKANDI
ESENYURT GİDER TIKANMASI
ESENYURT GİDER AÇICI
ESENYURT GİDER AÇAN KİMYASALLAR
ESENYURT GİDER PİMAŞI
ESENYURT PİS SU GİDERİ AÇMA
ESENYURT PİS SU TIKANDI
ESENYURT PİS SU
ESENYURT PİS SU AÇAN
ESENYURT PİS SU AÇAN MAKİNE
ESENYURT PİS SU AÇAN ROBOT
ESENYURT PİS SU TIKANIKLIĞI AÇMA
ESENYURT TIKALI PİS SU AÇMA
ESENYURT TIKALI PİS SU AÇAN
ESENYURT TIKALI LAVABO
ESENYURT TIKALI LAVABO AÇMA
ESENYURT TIKALI LAVABO AÇAN
ESENYURT LAVABO AÇICI
ESENYURT LAVABO AÇAN
ESENYURT LAVABO AÇMA
ESENYURT LAVABO TIKANIKLIĞI AÇAN
ESENYURT LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA
ESENYURT LAVABO AÇAN USTA
ESENYURT TIKALI LAVABO AÇAN USTA
ESENYURT TIKALI LAVABO AÇAN FİRMA
ESENYURT LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA
ESENYURT LAVABO TIKANIKLIĞI AÇAN
ESENYURT LAVABO TIKANDI
ESENYURT LAVABOM TIKANDI
ESENYURT TIKANAN LAVABO
ESENYURT TIKANMIŞ LAVABO
ESENYURT LAVABO TIKANMIŞ
ESENYURT KIRMADAN LAVABO AÇMA
ESENYURT KIRMADAN LAVABO AÇAN
ESENYURT ROBOTLA LAVABO AÇMA
ESENYURT ROBOTLA LAVABO AÇAN
ESENYURT MAKİNEYLE LAVABO AÇMA
ESENYURT SÖKMEDEN LAVABO AÇMA
ESENYURT SÖKMEDEN TUVALET AÇMA
ESENYURT SÖKMEDEN KANAL AÇMA
ESENYURT SÖKMEDEN KANALİZASYON AÇMA
ESENYURT SÖKMEDEN PİMAŞ AÇMA
ESENYURT SÖKMEDEN GİDER AÇMA
ESENYURT KANAL AÇMA
ESENYURT KANAL AÇAN
ESENYURT KANAL TIKANDI
ESENYURT KANAL TIKANMASI
ESENYURT KANAL TIKANIYOR
ESENYURT KANALIM TIKANDI
ESENYURT KANAL AÇICI
ESENYURT KANAL AÇAN KİMYASALLAR
ESENYURT KANAL AÇICILAR
ESENYURT KOSTİK
ESENYURT KOSTİK AÇICI
ESENYURT TIKALI AÇICI KOSTİK
ESENYURT LAVABO AÇ
ESENYURT LAVABO AÇICI
ESENYURT TUVALET AÇAN KOSTİK
ESENYURT TIKALI KANAL
ESENYURT KANAL TIKANIKLIĞI AÇMA
ESENYURT TIKANMIŞ KANAL
ESENYURT TIKANAN KANAL
ESENYURT KANALİZASYON AÇMA
ESENYURT KANALİZASYON AÇAN
ESENYURT KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA
ESENYURT KANALİZASYON TIKANDI
ESENYURT KANALİZASYON TIKANMASI
ESENYURT KANALİZASYON AÇAN USTA
ESENYURT KANALİZASYON AÇAN FİRMA
ESENYURT TUVALET AÇMAK
ESENYURT LAVABO AÇMAK
ESENYURT KANAL AÇMAK
ESENYURT KANALİZASYON AÇMAK
ESENYURT PİMAŞ AÇMAK
ESENYURT GİDER AÇMAK
ESENYURT TIKANIKLIK AÇMAK
ESENYURT TIKANIKLIK AÇMA
ESENYURT TIKANIKLIK AÇAN
ESENYURT TIKANIKLIK
ESENYURT PİS SU TIKANMASI
ESENYURT PİS SU TIKANIKLIĞI
ESENYURT GİDER AÇ
ESENYURT GİDER AÇMA
ESENYURT GİDER AÇAN
ESENYURT GİDER TIKANDI
ESENYURT GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA
ESENYURT GİDER TIKANIKLIĞI AÇAN
ESENYURT GİDER TIKANIKLIĞI AÇAN USTA
ESENYURT GİDER TIKANIKLIĞI AÇAN FİRMA
ESENYURT TIKALI GİDER 
ESENYURT TIKANAN GİDER
ESENYURT TIKANMIŞ GİDER
ESENYURT GİDER TIKANIYOR
ESENYURT KANAL GÖRÜNTÜLEME
ESENYURT PİMAŞ GÖRÜNTÜLEME
ESENYURT KAMERALI GİDER AÇMA
ESENYURT KAMERALI TUVALET AÇMA
ESENYURT KAMERALI PİMAŞ AÇMA
ESENYURT KAMERALI LAVABO AÇMA
ESENYURT KAMERALI KANALİZASYON AÇMA
ESENYURT KAMERALI PİS SU AÇMA
ESENYURT KAMERALI KAYIT YAPMA 
ESENYURT KAMERALI ARIZA TESPİT
ESENYURT KAMERALI GÖRÜNTÜ ALMA
ESENYURT KAMERALI AÇAN
ESENYURT KAMERALI AÇMA

ESENYURT Tıkalı Klozet Açma

ESENYURT Tıkalı Klozet Gideri Açma

ESENYURT Tıkalı Klozet Borusu Açma

ESENYURT Klozet Açıcı

ESENYURT Klozet Açıcılar

ESENYURT Klozet Tıkandı

ESENYURT Klozet’im Tıkandı

ESENYURT Tıkanan lozet  Açma

ESENYURT Tıkanmış Klozet Açma

ESENYURT Klozet Tıkanıklığı

ESENYURT Klozet Tıkanıklığı Açma

ESENYURT Klozet Tıkanması

ESENYURT Gider Açmak

ESENYURT Tıkalı Kanal Açmak

ESENYURT Klozet Açan

ESENYURT Klozet Gideri Açma

ESENYURT Tıkalı Klozet Açmak

ESENYURT Robotla Klozet Açma

ESENYURT Kırmadan Klozet Açma

ESENYURT Tuvalet Tıkanıklığı

ESENYURT Tuvalet Tıkanıklığı Açma

ESENYURT Tıkalı Tuvalet Açma

ESENYURT Tuvalet tıkanması

ESENYURT Wc Tıkanıklığı

ESENYURT Wc Tıkanıklığı Açma

ESENYURT Tuvalet Tıkandı

ESENYURT Tuvaletim Tıkandı

ESENYURT Tuvalet Tıkandı Nasıl Açılır?

ESENYURT Tıkanmış Tuvalet Açma

ESENYURT Wc Açmak

ESENYURT Wc Tıkandı

ESENYURT Tuvalet Açıcı

ESENYURT Tuvalet Açıcılar

ESENYURT Tıkalı Tuvalet gideri açma

ESENYURT Tıkanmış Tuvalet Açma

ESENYURT Robotla Tuvalet Açma

ESENYURT Kırmadan Tuvalet açma

ESENYURT Tıkalı Tuvalet Açma yöntemleri

ESENYURT Tuvalet Gideri Açma

ESENYURT Tıkalı Tuvalet Açıcı

ESENYURT Tıkanan Tuvalet Açma

ESENYURT Tuvalet açan

ESENYURT Tıkalı wc Açma

ESENYURT Tıkalı wc Nasıl Açılır?

ESENYURT Tıkanan tuvaleti Açma

ESENYURT Pimaş Aç

ESENYURT Pimaş Açma

ESENYURT Pimaş Tıkanıklığı

ESENYURT Pimaş Tıkanıklığı Açma

ESENYURT Robotla Pimaş Açma

ESENYURT İstanbul Pimaş aç

ESENYURT Tıkalı Pimaş Açma

ESENYURT Kırmadan Pimaş Açma

ESENYURT Pimaş Açma Hizmetleri

ESENYURT Pimaş Açıcı

ESENYURT Pimaş Açıcılar

ESENYURT Pimaş açmak

ESENYURT Tıkanmış Pimaş açma

ESENYURT Tıkanan Pimaşı açma

ESENYURT Pimaş Tıkanması

ESENYURT Pimaş Açan

ESENYURT Pimaş Açan Tesisatçı

ESENYURT Pimaş Açan ustalar

ESENYURT Pimaş Açan Firmalar

ESENYURT Tıkalı Lavabo açıcı

ESENYURT Tıkanan Lavabo Açma

ESENYURT Kameralı Tuvalet Açma

ESENYURT Kameralı Lavabo Açma

ESENYURT Tıkanmış Lavabo Açma

ESENYURT Lavabo Aç

ESENYURT Lavabo Açıcı

ESENYURT Lavabo Tıkanıklığı Açma

ESENYURT Lavabo Tıkandı

ESENYURT Lavabo Açıcılar

ESENYURT Robotla Lavabo açma

ESENYURT Kırmadan Lavabo Açma

ESENYURT Kameralı Lavabo Açma

ESENYURT Lavabo Gideri Açma

ESENYURT Lavabo Açmak

ESENYURT Tıkalı Lavabo Açmak

ESENYURT Tıkanıklık Açma

ESENYURT Tıkanıklık Açıcı

ESENYURT Tıkanıklık Açıcılar

ESENYURT Pimaş Açmak

ESENYURT Tıkanıklık Açmak

ESENYURT Tıkalı Gider Açma

ESENYURT Gider Açıcı

ESENYURT Banyo Gideri Açma

ESENYURT Gider Tıkanıklığı

ESENYURT Gider Tıkanıklığı Açma

ESENYURT Gider Açıcılar

ESENYURT Kameralı Gider Açma

ESENYURT Tıkalı boru Açma

ESENYURT Boru Açıcı

ESENYURT Boru Açıcılar

ESENYURT Klozet Açmak

ESENYURT Boru Tıkanıklığı

ESENYURT Boru Tıkanıklığı Açma

ESENYURT Tıkalı Boruları Açma

ESENYURT Kanal Açma

ESENYURT Kanal Açıcı

ESENYURT Kanal Tıkanıklığı

ESENYURT Kanal Tıkanıklığı Açma

ESENYURT Tıkalı Kanal Açma

ESENYURT Tıkanan Kanalı açma

ESENYURT Tıkanmış Kanal Açma

ESENYURT Logar Açma

ESENYURT Tıkalı Logar Açma

ESENYURT Logar Temizleme

ESENYURT Tuvalet Açmak

ESENYURT Tıkanan Logarı Açma

ESENYURT Tıkanmış Logar Açma

ESENYURT Pisuvar Tıkanıklığı Açma

ESENYURT Lavabo Açmak

ESENYURT Tıkalı pisuvar Açma


ESENYURT kanal görüntüleme

ESENYURT kanalizasyon açma

ESENYURT kanalizasyon görüntüleme

ESENYURT kanalizasyon açan

ESENYURT kanalizasyon tıkanıklığı açma

ESENYURT tıkalı kanalizasyon açma

ESENYURT tıkalı kanal açma

ESENYURT tıkalı logar açma

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret110444
TIKALI Pimaş Açma hizmetlerimiz ve cihazlarımız
EROL USTA 
Sitemize Hoş Geldiniz
(0534-830-74-90)

 logar  temizleme


Kanal Görüntüleme

 pimaş görüntüleme
KANAL GÖRÜNTÜLEME

Pimaş Açma


 pimaş açma

TIKALI Klozet

 tıkalı tuvalet

TIKALI Kanalizasyon

 tıkalı kanalizasyon

TIKALI Lavabo

 tıkalı lavabo

TIKALI Pis Su

 tıkalı pis su gideri

TIKALIBanyo

 tıkalı banyo gideri

TIKALIBalkon

 balkon gideri


TIKALI Yağmur Gideri

 yağmur gideri

KANALİZASYON Görüntüleme

 robot kamera

TIKALI Logar

 logar

TIKALI Mutfak

 mutfak gideri

TIKALI Tuvalet

 tıkalı klozet

TIKALI Küvet

BÜTÜN Bu İşlemleri ROBOT ve KAMERALI Sistemlerle Açıyoruz.


 7-24 servis

 su tesisat ustası


TIKALI Kanal

 kanalizasyon açma


KANAL Yıkama
 
 pimaş yıkama makinesi


PİMAŞ Yıkama

 pimaş yıkama makinesi


Boru Görüntüleme

 kanal görüntüleme kamera

SU TESİSAT İŞLERİkanal görüntüleme kamera

KANAL
GÖRÜNTÜLEME

 kanal açma makinesi
KANAL AÇMA
ROBOT


 dedöktör
DEDEKTÖR CİHAZ
(LOGAR BULMA


 gider açma pimaş açma cincir aparat


 kanal açma aparatları
APARATLAR kanal açma aparatı


 kanal açma sustası
SUSTA YAY