protekniktesisat

   7/24 TIKALI GİDER SORUNLARINIZA KIRMADAN ROBOT ve KAMERALI PROFESYONEL ÇÖZÜMLER   
TUVALET
Tıkanıklığı Açma-LAVABO Tıkanıklığı Açma-KANALİZASYON Tıkanıklığı Açma 
DEDEKTÖR'LÜ Sistemle YÜZEYDEN Noktasal ARIZA Tespiti(YÜZEYDEN Gider Hattı Bulma&Logar Kapak Bulma)
UZUN HAT GÖRÜNTÜLEME KAMERALARI
İşte Tam Burdayız Numaraya Dokunun 05348307490                           
 

PENDİK Su Tesisat/TIKALI Pimaş Açma Tuvalet Lavabo Kanalizasyon Açma

PENDİK Su Tesisat/PENDİK TIKALI Pimaş Açma PENDİK Tıkalı Tuvalet Tıkalı Lavabo Tıkalı Kanalizasyon Açma


PENDİK ROBOT ve KAMERALI SİSTEMLERLE KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA ve GÖRÜNTÜLEME SERVİSİ  0534830749

PİMAŞ GİDER BORULARI ZAMANLA TIKANIR KULLANIM HATALARI YADA İŞÇİLİK HATALARINDAN TIKANIKLAR YAŞANIR  BU GİBİ BİR SORUN YAŞARSANIZ BİZE ULAŞMANIZ YETERLİ BİZ FİRMA OLARAK BU TÜR SORUNLARI KOLAY  VE ÇOK ÇABUK BİR ZAMAN DİLİMİNDE SORUNU HALLEDİYORUZ.HİÇBİR TESİSATI SÖKMEDEN TESİSATINIZA ZARAR VERMEDEN TIKANIKLIĞI AÇIYORUZ.BU İŞLEMLERİ ROBOT VE KAMERALI SİSTEMLERLE AÇIYORUZ.BAZI GİDER BORULARINDA YAĞLANMADAN DOLAYI DARALMALAR OLUYOR BUNLARIDA ROBOT CİHAZLA ÖNCE YAĞLARI PARÇALIYORUZ.SONRA YIKAMA MAKİNESİYLE BORUNUN İÇİNİ TAMAMEN TEMİZLİYORUZ.BU TÜR KOMBİNE TEMİZLİK İŞLEMLERİ  6 AY GARANTİLİDİR BU 6 AY İÇİNDE BİR TIKANIKLIK YAŞARSANIZ ÜCRETSİZ GELİP TEKRAR AYNI İŞLEMLERİ YAPIYORUZ.SIK SIK TIKANAN DURUMLARDA KAMERA İLE GÖRÜNTÜ ALIYOR SORUNU KÖKTEN ÇÖZÜYORUZ.YANİ SORUNU SİZ GÖRÜYORSUNUZ KAMERADA ONA GÖRE BİR İŞLEM YAPILIYOR AYRI KONUDA BAZI RADYAL TEMELLERDE BORUNUN İÇİNE BETON V.S.LER KAÇIYOR BUNUDA YÜZEYDEN NOKTASAL TESPİTİNİ YAPIYORUZ DEDÖKTÖR CİHAZLARLA SORUNLU BÖLGE KIRILARAK İŞLEM SONUÇLANIYOR.HER YERİ KIRMAK DÖKMEK YOK NOKTASAL BULUP İŞLEMİ SONLANDIRIYORUZ.BU DA SİZE ÇOK UYGUN FİYATLARA GELİYOR MALİYETİ YANİ TEKNOLOJİYLE ÇALIŞMAK BİZLERE ÇOK AVANTAJLAR SAĞLIYOR.HEM MADDİ HEM MANAVİ YÖNDEN BÖYLE BİR HİZMET ALMAK İSTERSENİZ BİZ HİZMET VERMEYE HAZIRIZ


  TIKALI TUVALET AÇMA:ROBOT SİSTEMLE KIRMADAN SÖKMEDEN TESİSATINIZI TIKALI TUVALETLERİ AÇIYORUZ.
çalışma prensibimiz açılmayan yerden ücret talep etmiyoruz.

  TIKALI GİDER AÇMA:tıkalı gider borularınızı kırmadan tesisata zarar vermeden robot ve kameralı sistemlerle açıyoruz.

 TIKALI PİMAŞ AÇMA:tıkalı gider pimaş borularınızı robot sistemlerle kırmadan sökmeden açıyor sonraki işlem basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

 TIKALI KLOZET AÇMA:tıkanan klozet giderlerinizi robot sistem makinelerimizle kırmadan açıyoruz. hiçbir yere zarar vermeden işlem bitiyor çok kısa zamanda

  TIKALI LAVABO AÇMA:lavabo gider tesisatınızda yağlanma genelde çok olur bunuda robotla açtıktan sonra borularının içini basınçlı suyla yıkıyor yağları parçalıyor giderlerden dışarı atıyoruz.

  TIKALI KANALİZASYON AÇMA:TIKALI kanalizasyonları kırmada robot ve kameralı sistemlerle açıyor basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

 TIKALI KANAL AÇMA:TIKALI kanal gider borularını kırmadan sökmeden robot sistemle açıyoruz.

  MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA:mutfaklarda genelde boruların içinde yağlanmadan dolayı tıkanmalar meydana gelir önce robot sistemle açılacak ardındab yıkama sistemi ile borularınız temizlenecek sonuç mükemmel 

  SU KAÇAK TESPİTİ ve TAMİRİ:SU kaçak tespitlerini termal cihazlarla ve dinleme cihazlarınla noktasal tespitini yapıp ardından tamirinide yapıyoruz.

  TIKALI LOGAR AÇMA ve LOGAR TEMİZLEME:LOGAR gider boruları zamanla tıkanır işçilik yada kullanım hatalarından kaynaklanır bu tür tıkanıkları kırmadan robot makinelerle açıyoruz. 

7-24 ROBOT Sistemlerle KırmadanTıkalı Tuvalet,Lavabo,Kanalizasyon,Pimaş Gider Açma&Görüntüleme  Hizmetlerimiz.

 Hemen Ulaşmak İçin 
erol usta 05348307490


PENDİK PROTEKNİK su tesisat  olarak su tesisat tamiri noktasal su kaçak tespiti lavabo klozet tuvalet mutfak duş gider açma işlemi doğalgaz kaçaklarının noktasal tespiti ve tamiri ısnmayan peteklerin temizlenmesi kombi bakımı gider görüntüleme bilimum tesisat sorunlarının kökten çözümü sorunsuz İĞDAŞ yetki belgeli USTA ögretici belgeli Gaz yakıcı cihaz belgeli İSKİ Tesisat belgeli güvenli ustalar ile hizmet veriyoruz.


7/24 PENDİK PROTEKNİK Su Tesisatçısı: PENDİK Tuvalet Açma,PENDİK Tıkalı pimaş açma,PENDİK Tıkalı Tuvalet açma,PENDİK Tıkalı Lavabo Açma,PENDİK Tıkalı Kanalizasyon açma,PENDİK Gider Açma,PENDİK Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri  veriyoruz.

Profesyonel ekip ve son sistem cihazlarımızla  ile Su Tesisatı hizmetleri   Günün Her Saati 7-24 hizmet

Noktasal Su Kaçağı Tespiti, Kırmadan Robot Cihazlar ile,

Pimaş tıkanıklığı açma Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Klozet tıkanıklığı  Açma, kanal Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı açma, Kanalizasyon  Açma, Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma ve tıkalı olan Tıkanıklığı Açma.

HER TÜRLÜ TESİSAT VE SU KAÇAĞI SORUNLARINIZA 7/24 PROFESYONEL HİZMETLER VERİYORUZ.

 BİZDE KIRMA YOK NOKTASAL ÇÖZÜM VAR. !! ROBOT CİHAZLARLA TIKALI TUVALET, LAVABO, PİMAŞ, KANAL, KLOZET, MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA.

Hemen Ulaşmak İçin :  05348307490


 
EVİNİZDE İŞ YERİNİZDE GİDER PİMAŞ BORULAR TIKANDI BU TIKANIKLIĞIN SİZDEN KAYNAKLIMI YOKSA GENEL BİR TIKANIKLIK MI BUNU ANALAMANIZI SAĞLIYACAK BAZI BİLGİLER VERECEM SİZE 
Dairenizde yada iş yerinizde farketmez siz giderlerinize su dökmediğiniz halde giderlerden suyun geri gelmesi taşma yapmasının sebebi binadaki ana gider(yani müşterek hat) borunun tıkanmasından kaynaklı olduğundandır. böyle bir gider tıkanıklığı tamamen o sırada oturanlarla  müşterek onarılmalıdır. eğer sadece sizin döktüğünüz su gitmiyorsa bu gider tıkanıklığı tamamen sizinle alakalıdır.bunun onarımıda size aitdir.   

PENDİK protekniktesisat olarak (7-24 ) PENDİK'DE KIRMADAN ROBOT sistemlerle  PROFESYONELCE TIKALI PİMAŞ açma,TUVALET Açma,KANALİZASYON Açma,LAVABO Açma PİMAŞ Yıkama ve KAMERALI GÖRÜNTÜLEME su KAÇAK bulma,PETEK yıkama.   ustalarımızla  cihazlarımızla PENDİK Semtimizde hizmet veriyoruz. erol usta 05348307490

TIKANIKLIK Sizin sorununuz'mu yoksa İSKİ'ye mi ait. 

Kanal ve rögar tıkanıklıklarında yapılacak ilk işlem BİNANIN RÖGARINA   bakmak   kapağı açılıp içerisindeki gider uçlarının görünüp görünmediğine bakılır.Bu işlem tıkanıklığın size'mi yoksa iskiye 'mi ait bunu öğrenmek için kapağı kaldırıp bakmanız gerekli.Eğer rögar içi su ile dolu ise iski’ye ait boş ise bizim gibi özel çalışan firmalara açtırmanız gerek  bize ulaşmanız için erol usta(05348307490 ) Belediye rögarı-logar ile binadan çıkan son rögar-logar arasında problem varsa bundan iski sorumludur.


7-24 PENDİK TIKALI TUVALET AÇMA:ROBOT SİSTEMLE KIRMADAN SÖKMEDEN TESİSATINIZI TIKALI TUVALETLERİ AÇIYORUZ.
çalışma prensibimiz açılmayan yerden ücret talep etmiyoruz.

7-24 PENDİK TIKALI GİDER AÇMA:tıkalı gider borularınızı kırmadan tesisata zarar vermeden robot ve kameralı sistemlerle açıyoruz.

7-24 PENDİK TIKALI PİMAŞ AÇMA:tıkalı gider pimaş borularınızı robot sistemlerle kırmadan sökmeden açıyor sonraki işlem basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

7-24 PENDİK  TIKALI KLOZET AÇMA:tıkanan klozet giderlerinizi robot sistem makinelerimizle kırmadan açıyoruz. hiçbir yere zarar vermeden işlem bitiyor çok kısa zamanda

7-24 PENDİK  TIKALI LAVABO AÇMA:lavabo gider tesisatınızda yağlanma genelde çok olur bunuda robotla açtıktan sonra borularının içini basınçlı suyla yıkıyor yağları parçalıyor giderlerden dışarı atıyoruz.

7-24 PENDİK TIKALI KANALİZASYON AÇMA:TIKALI kanalizasyonları kırmada robot ve kameralı sistemlerle açıyor basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

7-24 PENDİK TIKALI KANAL AÇMA:TIKALI kanal gider borularını kırmadan sökmeden robot sistemle açıyoruz.

7-24 PENDİK  MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA:mutfaklarda genelde boruların içinde yağlanmadan dolayı tıkanmalar meydana gelir önce robot sistemle açılacak ardındab yıkama sistemi ile borularınız temizlenecek sonuç mükemmel 

7-24 PENDİK  SU KAÇAK TESPİTİ ve TAMİRİ:SU kaçak tespitlerini termal cihazlarla ve dinleme cihazlarınla noktasal tespitini yapıp ardından tamirinide yapıyoruz.

7-24 PENDİK TIKALI LOGAR AÇMA ve LOGAR TEMİZLEME:LOGAR gider boruları zamanla tıkanır işçilik yada kullanım hatalarından kaynaklanır bu tür tıkanıkları kırmadan robot makinelerle açıyoruz. 

7-24 PENDİK KANAL AÇMA :  tıkanan kanalları kırmadan robot sistemle açıyoruz.gerekli durumlarda görüntü alıyor sizi bilgilendiriyoruz. 

7-24 PENDİK MUTFAK LAVABOSU TIKANDI:mutfak giderlerinde yağlanmadan dolayı tıkanıklık olur firma olarak robot makinelerle tıkanıklığı çok kısa bir zamanda açıyoruz.

7-24 PENDİK  TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA: semtimizde tuvalet tıkanıklığı yaşıyorsanız bize ulaşmanız yeterli ROBOT ve KAMERALI sistemlerle tıkanıklığı kırmadan boruları sökmeden açıyoruz.
 
7-24 PENDİK  KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA:  semtimizde kanalizasyon tıkanıklığı sorununuz varsa bizimle konuşmadan sakın kırdırmayın tesisatımızı firme olarak robot cihazlarla çok kısa bir zamanda tıkanıklığı açıyoruz.

7-24 PENDİK MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA: semtimizde mutfak giderleriniz tıkandıysa bize ulaşın robot sistemlerle açıyoruz arkasında basınçlı suyla yıkama yapıyoruz. sonuç mükemmel.

7-24 PENDİK  PİMAŞ TIKANIKLIĞI AÇMA: semtinde çalışan firmamız pimaş tıkanmalarına çözümler üretiyor hemde çok kısa bir zaman içinde pimaş tıkanıklığını açıyoruz.robot sistemlerle gerek duyulursa görüntü alıp bakıyoruz sorun nedir diye

7-24 PENDİK  TUVALET TIKANDI:  tuvaletim tıkandı zor durumdayım diyorsanız hemen bize ulaşın robot sistemlerle tıkalı tuvaleti çok kısa bir zamanda kırmadan tesisata zarar vermeden açalım

7-24 PENDİK LAVABO TIKANDI:  lavabom tıkandı yardım arıyorum diyorsanız bize ulaşın robot ve kameralı sistemlerle çok kolay ve kısa bir zamanda tıkanan lavabonuzu açalım

7-24 PENDİK PİMAŞ TIKANDI:a semtimizde tıkanan pimaş giderlerini kırmadan robot sistemlerle açıyoruz.işlem açma garantilidir.

7-24 PENDİK TIKANIKLIK AÇMA:tıkanan tüm pimaş gider borularını kırmadan tesisatınıza zarar vermede ROBOT ve KAMERALI SİSTEMLERLE Açıyoruz.

7-24 PENDİK SU TESİSATÇISI:  su tesisatçısıyız.her türlü tesisat sorunlarınızda yanınızdayız 7-24 profesyonel ekiple çalışacaksınız 

7-24 PENDİK TUVALET AÇMA YÖNTEMLERİ:  tuvalet açma yöntemleri derken tıkanan tuvalet çok kolay açılabilir bunu önce siz deneyin uğraşın artık yeter olmuyor olmıyacak gibi düşünmeye başlarsanız bize ulaşın biz robot ve kameralı sistemlerle çok kısa bir zaman diliminde açıyoruz05348307490erol usta

PENDİK TIKANAN TUVALET NASIL AÇILIR:TIKANAN tuvalet aslında çok kolay açılır ama  birazda işi bilmeniz gerek kimyasallara sarılıyor herkes önce pompa yaparak yada bir tel parçasıyla uğraşarak deneseniz hemen bizi çağırmayın önce imkanlarınızı kullanın baktınız olmuyor sonra bize ulaşın 05348307490erol usta       

TIKALI TUVALET AÇMA:ROBOT SİSTEMLE KIRMADAN SÖKMEDEN TESİSATINIZI TIKALI TUVALETLERİ AÇIYORUZ.
çalışma prensibimiz açılmayan yerden ücret talep etmiyoruz.

TIKALI GİDER AÇMA:tıkalı gider borularınızı kırmadan tesisata zarar vermeden robot ve kameralı sistemlerle açıyoruz.

TIKALI PİMAŞ AÇMA:tıkalı gider pimaş borularınızı robot sistemlerle kırmadan sökmeden açıyor sonraki işlem basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

TIKALI KLOZET AÇMA:tıkanan klozet giderlerinizi robot sistem makinelerimizle kırmadan açıyoruz. hiçbir yere zarar vermeden işlem bitiyor çok kısa zamanda

TIKALI LAVABO AÇMA:lavabo gider tesisatınızda yağlanma genelde çok olur bunuda robotla açtıktan sonra borularının içini basınçlı suyla yıkıyor yağları parçalıyor giderlerden dışarı atıyoruz.

TIKALI KANALİZASYON AÇMA:TIKALI kanalizasyonları kırmada robot ve kameralı sistemlerle açıyor basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

TIKALI KANAL AÇMA:TIKALI kanal gider borularını kırmadan sökmeden robot sistemle açıyoruz.

MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA:mutfaklarda genelde boruların içinde yağlanmadan dolayı tıkanmalar meydana gelir önce robot sistemle açılacak ardındab yıkama sistemi ile borularınız temizlenecek sonuç mükemmel 

 SU KAÇAK TESPİTİ ve TAMİRİ:SU kaçak tespitlerini termal cihazlarla ve dinleme cihazlarınla noktasal tespitini yapıp ardından tamirinide yapıyoruz.

TIKALI LOGAR AÇMA ve LOGAR TEMİZLEME:LOGAR gider boruları zamanla tıkanır işçilik yada kullanım hatalarından kaynaklanır bu tür tıkanıkları kırmadan robot makinelerle açıyoruz. protekniktesisat'da son sistem cihazlarla ve profesyonel ekiple çalışıyorsunuz 
HERŞEY ÇOK KOLAY OLACAK.

TUVALET AÇMA:ROBOT SİSTEMLE KIRMADAN SÖKMEDEN TESİSATINIZI TIKALI TUVALETLERİ AÇIYORUZ.
çalışma prensibimiz açılmayan yerden ücret talep etmiyoruz.

GİDER AÇMA:tıkalı gider borularınızı kırmadan tesisata zarar vermeden robot ve kameralı sistemlerle açıyoruz.

PİMAŞ AÇMA:tıkalı gider pimaş borularınızı robot sistemlerle kırmadan sökmeden açıyor sonraki işlem basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

KLOZET AÇMA:tıkanan klozet giderlerinizi robot sistem makinelerimizle kırmadan açıyoruz. hiçbir yere zarar vermeden işlem bitiyor çok kısa zamanda

LAVABO AÇMA:lavabo gider tesisatınızda yağlanma genelde çok olur bunuda robotla açtıktan sonra borularının içini basınçlı suyla yıkıyor yağları parçalıyor giderlerden dışarı atıyoruz.

KANALİZASYON AÇMA:TIKALI kanalizasyonları kırmada robot ve kameralı sistemlerle açıyor basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

  

KANAL AÇMA MAKİNESİ HAKKINDA SİZDE BİLGİ SAHİBİ OLUN
ROBOT SİSTEM DEDİĞİMİZ KANAL AÇMA MAKİNELERİ NASIL ÇALIŞIR TESİSATIMA ZARAR VERİRMİ? BU KONU HAKKINDA MÜŞTERİLERİMİZİ BİLGİLENDİRMEK İÇİN BURDA SİZLERE YER VERMEK ZORUNDA HİSSETTİM KENDİMİ ROBOT SİSTEM DEDİĞİMİZ KANAL AÇMA MAKİNESİ TESİSATINIZDAKİ TIKALI OLAN BÖLGEYE KADAR SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE YÜRÜR DİRSEKLERİ ÇOK KOLAY VE ZARAR VERMEDEN DÖNEREK İLERLER   TIKALI OLAN BÖLGEYE GELDİĞİNDE TIKANIKLIĞIN İÇİNE DALAR VE NE BULURSA SPRALİN ETRAFINA SARAR VE TESİSATINIZ AÇILIR. BİZ CİHAZIMIZI GERİ ALDIĞIMIZDA PİSLİKLERLE BERABER GELİR YANİ HEM TIKANIKLIĞI AÇIYOR HEMDE ORDAKİ V.S.LERİ BORUDA BIRAKMIYOR  TIKANIKLIĞA SEBEP OLAN YANİ SUÇLUYUDA ALIP GELİYOR.SİZLER  TIKANIKLIĞA SEBEP OLAN HER NEYSE ONU GÖRÜP  BU SİSTEMİN MÜKEMMEL OLUŞUNU HİÇBİR YERİ KIRMADAN HİÇBİR YERE ZARAR VERMEDEN KOLAY VE ÇOK KISA BİR ZAMANDA YAPILAN İŞİ TAKDİR EDİYORSUNUZ.TIKANIKLIKLA İLGİLİ BU SORUN HERKEZİN BAŞINA GELEBİLİR ÇÜNKÜ İNSANLARIMIZ GİDER BORULARINA HİÇ DÜŞÜNMEDEN HERŞEY ATABİLİYOR TABİ BİZİM İŞİMİZ OLDUĞU İÇİN GÖRÜYORUZ BUNLARI BÖYLE BİR CİHAZ YANİ MAKİNE OLMASA YAŞIYACAĞINIZ SORUN ÇOK DAHA BÜYÜK VE ÇOK MASRAFLI OLACAKTI.

 dedöktör           PİMAŞ AÇMA MAKİNASI                                                                                                                               

 BİZ USTALARIMIZLA CİHAZLARIMIZLA PROFESYONEL HİZMETLER VERİYORUZ.
PENDİK proteknik tesisat olarak hizmet veren bir firmayız.piyasada bulunan en moderen cihazlarla çalışıyoruz.bu işler ile ilgili ne tür cihaz varsa firmamızda mevcut tabi bu cihazları kullanmak da çok önemli ustalarımızı bilinçli bir şekilde eğitimini'de verdik hedefimiz istanbulun her noktasına her semtine hizmet verebilmek araçlarımızla ustalarımızla bu işi uzun yıllar sürdürebilmek firma olarak bizdeki fiyatlar yakın mesafe uzak mesafe diye bir şey yok her yer aynı ücret. felsefemiz bu biz artık dükkanda müşteri beklemiyeceğiz.ufkumuzu genişlettik tesisat konusunda her şey su tesisat kalorifer tesisat doğalgaz tesisat bakır boru tesisat pimaş tesisat yangın tesisatı VE TIKALI PİMAŞ AÇMA SERVİSİ olarak hizmet veriyoruz.  

ÖNEMLİ!
BORUNUN İÇİNDE YAĞDAN DOLAYI TIKANMA VARSA  BOŞUN UĞRAŞMAYIN SİZİN AÇABİLECEĞİNİZ BİR TIKANIKLIK DEĞİL BOŞUNA LAVABO AÇ GİBİ ŞEYLERE MASRAF ETMEYİN BİZE ULAŞIN 05348307490  ÖNCE ROBOTLA KANALI AÇALIM SONRA YIKAMA YAPALIM BU İŞLEM GARANTİLİDİR VE ÇOK İYİ SONUÇ ALIRSINIZ.

PİMAŞ Temizleme/tıkalı pimaş gider boruları zamanla yağlanmadan dolayı tıkanıklıklar yaşanır bu gibi bir sorunla karşılaşırsanız bizden yardım alabilirsiniz yağları basınçlı yıkama makinelerimizle boruları sökmeden tesisatınıza zarar vermeden çok kısa bir zamanda temizliyoruz.önce robot sistemle yağları parçalıyoruz arkasından yıkama sistemi ile parçalanan yağları dışarı kanalizasyona atıyoruz.işlem mükemmel biz firma olarak her müşterimize tavsiye ediyoruz.yıkama yapılan yerlere 6 ay garantide veriyoruz.
 pimaş yıkama makinesi
PENDİK'DE HER TÜRLÜ SU TESİSAT İŞLERİNİZDE HİZMETİMİZ VARDIR.
KAÇAK BULMA CİHAZLARLA 
SU KAÇAK TESPİTİ
SU TESİSAT İŞLERİ
KALORİFER TESİSATI
DOĞALGAZ TESİSATI
BAKIR BORU TESİSATI
PİMAŞ TESİSATI
BORU TESİSATI
SERVİSLERİMİZ PENDİK'DE 7-24 ÇALIŞMAKTADIR.HER KONUDA 

PENDİK Genelinde Yapılan İşler

PENDİK PİMAŞ AÇ
PENDİK PİMAŞ AÇMA
PENDİK PİMAŞ AÇAN
PENDİK PİMAŞ TIKANDI
PENDİK PİMAŞ TIKANMASI
PENDİK PİMAŞ TIKANIKLIĞI
PENDİK PİMAŞ BORUSU TIKANDI
PENDİK PİMAŞ GİDERİ TIKANDI
PENDİK PİMAŞ GİDERİ AÇAN
PENDİK PİMAŞ GİDERİ AÇMA
PENDİK PİMAŞ TIKANIKLIĞI AÇMA
PENDİK PİMAŞ TAŞIYOR
PENDİK TIKALI PİMAŞ AÇMA
PENDİK TIKALI PİMAŞ
PENDİK TIKALI PİMAŞ AÇAN
PENDİK TIKALI PİMAŞ BORUSU
PENDİK PİMAŞIM TIKANDI
PENDİK PİMAŞ AÇAN USTA
PENDİK PİMAŞ AÇAN FİRMA
PENDİK PİMAŞ AÇAN FİRMALAR
PENDİK KIRMADAN PİMAŞ AÇMA
PENDİK KIRMADAN PİMAŞ AÇAN
PENDİK ROBOTLA PİMAŞ AÇAN
PENDİK ROBOTLA PİMAŞ AÇMA
PENDİK MAKİNE İLE PİMAŞ AÇMA
PENDİK TUVALET AÇMA
PENDİK TUVALET AÇAN
PENDİK TUVALET TIKANMASI
PENDİK TUVALET TIKANIKLIĞI
PENDİK TUVALETİM TIKANDI
PENDİK TUVALET TIKANIYOR
PENDİK TUVALET BORUSU 
PENDİK TUVALET PİMAŞI TIKANDI
PENDİK TUVALET TIKANDI
PENDİK TUVALET GİDERİ
PENDİK TUVALET GİDERİ TIKANDI
PENDİK TUVALET TAŞIYOR
PENDİK TUVALET AÇAN FİRMA
PENDİK TUVALET AÇAN USTA
PENDİK TUVALET AÇAN MAKİNE
PENDİK TUVALET AÇAN ROBOT
PENDİK KIRMADAN TUVALET AÇMA
PENDİK KIRMADAN TUVALET AÇAN
PENDİK KIRMADAN BORU AÇAN
PENDİK KIRMADAN BORU AÇMA
PENDİK KIRMADAN PİMAŞ AÇMA
PENDİK KIRMADAN PİMAŞ AÇAN
PENDİK KIRMADAN ROBOTLA AÇMA
PENDİK TIKALI TUVALET
PENDİK TIKANAN TUVALET
PENDİK TIKANMIŞ TUVALET
PENDİK KLOZET AÇAN
PENDİK KLOZET AÇMA
PENDİK KLOZET TIKANDI
PENDİK KLOZET TIKANIKLIĞI
PENDİK KLOZET AÇAN USTA
PENDİK KLOZET AÇAN FİRMA
PENDİK KLOZETİM TIKANDI
PENDİK KLOZET GİDERİ AÇMA
PENDİK KIRMADAN KLOZET AÇMA
PENDİK KLOZET AÇICI
PENDİK KLOZET AÇICILAR
PENDİK TUVALET AÇICI
PENDİK TUVALET AÇICILAR
PENDİK TUVALET AÇICI KOSTİK
PENDİK KLOZET BORUSU AÇMA
PENDİK KLOZET BORUSU AÇAN
PENDİK TIKALI KLOZET
PENDİK TIKANMIŞ KLOZET
PENDİK TIKANAN KLOZET
PENDİK KLOZET TIKANIYOR
PENDİK TIKALI KLOZET BORUSU AÇMA
PENDİK KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA
PENDİK TIKALI GİDER AÇMA
PENDİK TIKALI GİDER AÇAN
PENDİK GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA
PENDİK GİDER TIKANDI
PENDİK GİDER BORUSU TIKANDI
PENDİK GİDER TIKANMASI
PENDİK GİDER AÇICI
PENDİK GİDER AÇAN KİMYASALLAR
PENDİK GİDER PİMAŞI
PENDİK PİS SU GİDERİ AÇMA
PENDİK PİS SU TIKANDI
PENDİK PİS SU
PENDİK PİS SU AÇAN
PENDİK PİS SU AÇAN MAKİNE
PENDİK PİS SU AÇAN ROBOT
PENDİK PİS SU TIKANIKLIĞI AÇMA
PENDİK TIKALI PİS SU AÇMA
PENDİK TIKALI PİS SU AÇAN
PENDİK TIKALI LAVABO
PENDİK TIKALI LAVABO AÇMA
PENDİK TIKALI LAVABO AÇAN
PENDİK LAVABO AÇICI
PENDİK LAVABO AÇAN
PENDİK LAVABO AÇMA
PENDİK LAVABO TIKANIKLIĞI AÇAN
PENDİK LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA
PENDİK LAVABO AÇAN USTA
PENDİK TIKALI LAVABO AÇAN USTA
PENDİK TIKALI LAVABO AÇAN FİRMA
PENDİK LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA
PENDİK LAVABO TIKANIKLIĞI AÇAN
PENDİK LAVABO TIKANDI
PENDİK LAVABOM TIKANDI
PENDİK TIKANAN LAVABO
PENDİK TIKANMIŞ LAVABO
PENDİK LAVABO TIKANMIŞ
PENDİK KIRMADAN LAVABO AÇMA
PENDİK KIRMADAN LAVABO AÇAN
PENDİK ROBOTLA LAVABO AÇMA
PENDİK ROBOTLA LAVABO AÇAN
PENDİK MAKİNEYLE LAVABO AÇMA
PENDİK SÖKMEDEN LAVABO AÇMA
PENDİK SÖKMEDEN TUVALET AÇMA
PENDİK SÖKMEDEN KANAL AÇMA
PENDİK SÖKMEDEN KANALİZASYON AÇMA
PENDİK SÖKMEDEN PİMAŞ AÇMA
PENDİK SÖKMEDEN GİDER AÇMA
PENDİK KANAL AÇMA
PENDİK KANAL AÇAN
PENDİK KANAL TIKANDI
PENDİK KANAL TIKANMASI
PENDİK KANAL TIKANIYOR
PENDİK KANALIM TIKANDI
PENDİK KANAL AÇICI
PENDİK KANAL AÇAN KİMYASALLAR
PENDİK KANAL AÇICILAR
PENDİK KOSTİK
PENDİK KOSTİK AÇICI
PENDİK TIKALI AÇICI KOSTİK
PENDİK LAVABO AÇ
PENDİK LAVABO AÇICI
PENDİK TUVALET AÇAN KOSTİK
PENDİK TIKALI KANAL
PENDİK KANAL TIKANIKLIĞI AÇMA
PENDİK TIKANMIŞ KANAL
PENDİK TIKANAN KANAL
PENDİK KANALİZASYON AÇMA
PENDİK KANALİZASYON AÇAN
PENDİK KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA
PENDİK KANALİZASYON TIKANDI
PENDİK KANALİZASYON TIKANMASI
PENDİK KANALİZASYON AÇAN USTA
PENDİK KANALİZASYON AÇAN FİRMA
PENDİK TUVALET AÇMAK
PENDİK LAVABO AÇMAK
PENDİK KANAL AÇMAK
PENDİK KANALİZASYON AÇMAK
PENDİK PİMAŞ AÇMAK
PENDİK GİDER AÇMAK
PENDİK TIKANIKLIK AÇMAK
PENDİK TIKANIKLIK AÇMA
PENDİK TIKANIKLIK AÇAN
PENDİK TIKANIKLIK
PENDİK PİS SU TIKANMASI
PENDİK PİS SU TIKANIKLIĞI
PENDİK GİDER AÇ
PENDİK GİDER AÇMA
PENDİK GİDER AÇAN
PENDİK GİDER TIKANDI
PENDİK GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA
PENDİK GİDER TIKANIKLIĞI AÇAN
PENDİK GİDER TIKANIKLIĞI AÇAN USTA
PENDİK GİDER TIKANIKLIĞI AÇAN FİRMA
PENDİK TIKALI GİDER 
PENDİK TIKANAN GİDER
PENDİK TIKANMIŞ GİDER
PENDİK GİDER TIKANIYOR
PENDİK KANAL GÖRÜNTÜLEME
PENDİK PİMAŞ GÖRÜNTÜLEME
PENDİK KAMERALI GİDER AÇMA
PENDİK KAMERALI TUVALET AÇMA
PENDİK KAMERALI PİMAŞ AÇMA
PENDİK KAMERALI LAVABO AÇMA
PENDİK KAMERALI KANALİZASYON AÇMA
PENDİK KAMERALI PİS SU AÇMA
PENDİK KAMERALI KAYIT YAPMA 
PENDİK KAMERALI ARIZA TESPİT
PENDİK KAMERALI GÖRÜNTÜ ALMA
PENDİK KAMERALI AÇAN
PENDİK KAMERALI AÇMA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret110445
TIKALI Pimaş Açma hizmetlerimiz ve cihazlarımız
EROL USTA 
Sitemize Hoş Geldiniz
(0534-830-74-90)

 logar  temizleme


Kanal Görüntüleme

 pimaş görüntüleme
KANAL GÖRÜNTÜLEME

Pimaş Açma


 pimaş açma

TIKALI Klozet

 tıkalı tuvalet

TIKALI Kanalizasyon

 tıkalı kanalizasyon

TIKALI Lavabo

 tıkalı lavabo

TIKALI Pis Su

 tıkalı pis su gideri

TIKALIBanyo

 tıkalı banyo gideri

TIKALIBalkon

 balkon gideri


TIKALI Yağmur Gideri

 yağmur gideri

KANALİZASYON Görüntüleme

 robot kamera

TIKALI Logar

 logar

TIKALI Mutfak

 mutfak gideri

TIKALI Tuvalet

 tıkalı klozet

TIKALI Küvet

BÜTÜN Bu İşlemleri ROBOT ve KAMERALI Sistemlerle Açıyoruz.


 7-24 servis

 su tesisat ustası


TIKALI Kanal

 kanalizasyon açma


KANAL Yıkama
 
 pimaş yıkama makinesi


PİMAŞ Yıkama

 pimaş yıkama makinesi


Boru Görüntüleme

 kanal görüntüleme kamera

SU TESİSAT İŞLERİkanal görüntüleme kamera

KANAL
GÖRÜNTÜLEME

 kanal açma makinesi
KANAL AÇMA
ROBOT


 dedöktör
DEDEKTÖR CİHAZ
(LOGAR BULMA


 gider açma pimaş açma cincir aparat


 kanal açma aparatları
APARATLAR kanal açma aparatı


 kanal açma sustası
SUSTA YAY